Santrifujler

Soğutmalı Mikro Santrifuj

Hızlı ve rahat ayar için sezgisel basit arayüz Opsiyonel rotor ile 44 x 1,5 / 2 ml'lik maksimum kapasite Değişken hız ve zaman ayarı ve ayrıca son çalıştırma hafıza fonksiyonu ile mikroişlemci kontrollü 30 saniyeden 999 dakikaya kadar zamanlayı..

WN-CL6500 Genel Amaçlı Santrifuj- Klinik Santrifuj

Hızlı ve rahat ayar için sezgisel basit arayüz Maksimum hacim 8 x 15 ml Güvenli çalışma için otomatik kesimli dengesizlik dedektörü Bakım gerektirmeyen performans için fırçasız DC motor Kapak kilidi emniyeti - işlem tamamlandıktan sonra otoma..

WN-CM15 Yüksek Hızlı Mikro Santrifuj

Hızlı ve rahat ayar için sezgisel basit arayüz Maksimum 12 x 1.5 / 2 ml hacim Güvenli çalışma için otomatik kesimli dengesizlik dedektörü Bakım gerektirmeyen performans için fırçasız DC motor Kapak kilidi emniyeti - işlem tamamlandıktan sonra..

WN-CM4500 Çok Yönlü Laboratuvar Santifüj

Tüm uyumlu rotorlar için 4500 RPM'ye kadar sunar 99 farklı program özelliği BLDC bakım gerektirmeyen motor sürücüsü Otomatik kesme özelliği ile dengesizlik algılama güvenliği Kapak kilidi güvenlik özelliği Özelleştirilmiş işlem için program..

WN-CM6000 Mikro Santrifuj

8 x 1,5/2 ml kapasiteli açılı rotor ile daha iyi hava akışı sayesinde sessiz çalışarak yüksek verim sağlar. Düşük ısı üretimi ile sıcaklığa duyarlı olan numunelerin stabil kalmasını sağlar. Mikroprosesör işlemci ile son çalışılan ayarları hafızasın..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)