Nem Tayin Cihazları

Weightlab WA-123M Nem Tayin Cihazı

Dairesel halojen Lamba ve reflektörler, hızlı ısıtma sağlar, ölçüm süresini kısaltır. İyi tasarlanmış kurutma bölümü, olağanüstü tekrarlanabilirlik ile kesin sonuç elde etmek için güvenli ısıtma sağlar. Force manyetik ( elektro-magnetic ) tartım sis..

AND MS-70 NEM TAYİN

400 Watt çubuk halojen lamba ile etkin ısıtmaSRA filtresi ile homojen ısı dağılımı8 adet tuş ile çok pratik kullanımŞık ve kompakt tasarımPC bağlantısı (WinCT Moisture yazılımı ile efektif çalışma)100 sonuçluk dahili hafıza20 adet metod hafızasıø85 m..

AND MX-50 NEM TAYİN CİHAZI

400 Watt çubuk halojen lamba ile etkin ısıtmaSRA filtresi ile homojen ısı dağılımı8 adet tuş ile çok pratik kullanımŞık ve kompakt tasarımSRA filtresi ile homojen ısı dağılımı100 sonuçluk dahili hafızaPC bağlantısı (WinCT Moisture yazılımı ile efekti..

KERN DAB 100-3 Nem Tayin Cihazı

KERN DAB 100-3 Nem Tayin CihazıKern DAB serisi nem tayin cihazları; laboratuvar, endüstri ve eğitim alanlarındaki rutin tartım işlemleri için geliştirilmiştir. Kurutma programları için 15 farklı hafıza kapasitesine sahip, kullanıcı dostu grafik ..

KERN DBS 60-3 Nem Tayin Cihazı

KERN DBS 60-3 Nem Tayin CihazıKern DBS serisi nem tayin cihazları; laboratuvar, endüstri ve eğitim alanlarındaki rutin tartım işlemleri için geliştirilmiştir. Grafik göstergeli, 10 farklı değeri kayıt edebilen, modern tasarımlı nem tayin cihazıP..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)