Vorteks Karıştırıcılar

CLASSIC

Cihaz Tipi :Analog , Masa ÜstüOrbital Çap: 4,5 mmKarıştırma Hızı: 0-3000 rpm Çalışma modu: Dokunma ve sürekli modGövde Malzemesi: Çinko alaşımı ve teknopolimerDestek Sistemi: Kaymayı önleyen 3 ayakAğırlık :&nbs..

RX3 VORTEKS KARIŞTIRICI

Cihaz Tipi :Analog , Masa ÜstüOrbital Çap: 4,5 mmKarıştırma Hızı: 3000 rpm sabitÇalışma modu: DokunmaGövde Malzemesi: Çinko alaşımı ve teknopolimerDestek Sistemi: Kaymayı önleyen 4 ayakAğırlık : 2,7 kgBoyutlar :&nbs..

TX4 VORTEKS KARIŞTIRICI

Cihaz Tipi :Dijital , Masa ÜstüOrbital Çap: 4,5 mmKarıştırma Hızı: 3000 rpm ayarlanabilirÇalışma modu: Infrared sensörlü çalışma ve sürekli modZamanlayıcı Süresi:0 ila 999 saat 59 dakika arası ayarlanabilirEkran:LCDGövde Malzemesi:&nbs..

WIZARD

Cihaz Tipi :Analog , Masa ÜstüOrbital Çap: 4,5 mmKarıştırma Hızı: 0-3000 rpm Çalışma modu: Infrared sensörlü çalışma ve sürekli modGövde Malzemesi: Çinko alaşımı ve teknopolimerDestek Sistemi: Kaymayı önleyen 3 ayak..

WN-V 2800 vorteks

Dahili denge özelliği ile kararlı çalışma (Yerinden oynama sorunu yok) Hafif bir bastırma ile kolay ve düzgün çalışma Sessiz çalışma Mikroplate veya mikrotüp veya erlen çalkalamak için ek platformlar 500 g yükleme kapasitesi Dokunma, Stand-..

ZX3 VORTEKS KARIŞTIRICI

IR (infrared sensör) vasıtasıyla tüp algılandığında karıştırma başlar (VELP patenti)Bastırma gerekmediğinden yorgunluk olmazTekrarlayan zorlama hasarını ortadan kaldırır.3000 rpm ye kadar ayarlanıp elektronik olarak kontrol edilen değişken hızda karı..

ZX4 VORTEKS KARIŞTIRICI

Cihaz Tipi :Analog , Masa ÜstüOrbital Çap: 4,5 mmKarıştırma Hızı: 3000 rpm ayarlanabilirÇalışma modu: Infrared sensörlü çalışma ve sürekli modGövde Malzemesi: Çinko alaşımı ve teknopolimerDestek Sistemi: Kaymayı önleyen 4 aya..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)