Yoğunluk / Özgül Ağırlık Ölçer

Bellingham+Stanley DSG Serisi Yoğunluk Ölçerler

Kullanımı kolayGüvenilirHassas• Kullanımı ve temizlenmesi kolay• Dokunmatik ekran• Metot esaslı• İsteğe bağlı klavye ve fare desteği• 2 benzersiz model seçeneği• Kapsamlı temizlik için güçlü hava pompası• Yüksek kaliteli yapı• Standart luer konektörl..

DA-645

Kyoto KEM DA-645 Yoğunluk Ölçer, Masa üstü tip otomatik yoğunluk ve özgül ağırlık ölçüm cihazıdır. İçecekler, petrol, ilaç, alkollü içecekler vb. uygulama alanları vardır. Sorunsuz ve güvenli ölçüm, ölçüm hücresinin kolay kontrolü, tek sıcaklıkta ka..

DA-650

Masa üstü tip otomatik yoğunluk ve özgül ağırlık ölçüm cihazıdır. İçecekler, petrol, ilaç, alkollü içecekler vb. uygulama alanları vardır. Sorunsuz ve güvenli ölçüm, ölçüm hücresinin kolay kontrolü, tek sıcaklıkta kalibrasyon ve kolay veri aktarımı ..

Density / Specific Gravity Meter DA-640

Kyoto KEM DA-640 Yoğunluk Ölçer, Masa üstü tip otomatik yoğunluk ve özgül ağırlık ölçüm cihazıdır. İçecekler, petrol, ilaç, alkollü içecekler vb. uygulama alanları vardır. Sorunsuz ve güvenli ölçüm, ölçüm hücresinin kolay kontrolü, tek sıcaklıkta kal..

Density/Specific Gravity Meter DA-100

Dahili termostatik kontrollü ekonomik yoğunluk ve özgül ağırlık ölçüm cihazıdır. Kolay kullanım ve yüksek hassasiyete ek olarak insan hatası ortadan kaldırılmaktadır. Kısa bir sürede ölçüm. Dahili termal kontrol, ölçüm hücresinde yüksek hassasiyetli ..

Kyoto KEM DA-130N Portatif el tipi yoğunluk ölçer

Kyoto KEM DA-130N Portatif el tipi yoğunluk ölçüm cihazıdır. Tek elle kolay kullanım. 2000 mPa ca s'e kadar viskoz sıvı örneklenebilir. Grafik LCD ekranlı. İçecekler, gıdalar, petrol, kimyasal ürünler, ilaç, alkollü içecekler vb. geniş kullanım alanı..

Mettler Toledo S8-Field Kit Portatif Tip Multiparametre

Ele rahat bir şekilde oturması için tasarlanan hafif METTLER TOLEDO Density2Go, laboratuvarda tek elle yoğunluk ölçümüne olanak verir. Sonuçlar, sıcaklık telafisine tabidir. Özgül ağırlık, Brix, Amerikan Petrol Enstitüsü (API) ve daha birçok birimde ..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)